El Studio - Salon fryzjersko-kosmetyczny

Pedicure to zabieg pielęgnacyjny stóp polegający na usunięciu nadmiernie zrogowaciałej skóry, wycięciu skórek, masażu stóp, spiłowaniu i pomalowaniu paznokci.

Manicure to przyjemny i odprężający zabieg, któremu poddawane są paznokcie u rąk. Celem jest odżywienie i rozjaśnienie płytki paznokcia, oraz uelastycznienie skórki. Zabieg polega nie tylko na malowaniu, ale także na wyrównywaniu płytki paznokcia i skórek.

Depilacja woskiem to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania owłosienia. Rozgrzany wosk dociera głęboko, więc  jest w stanie usunąć włos wraz z korzeniem (cebulką), powodując wolniejsze odrastanie włosa. W wyniku tego włos odrasta rzadziej i cieńszy.

Masaż ciała jest jedną z najstarszych dziedzin sztuki lekarskiej. Masaż to wspaniały pomysł, aby złagodzić ból fizyczny, zmniejszyć stres oraz zmęczenie. Szczególnie polecany jest w łagodzeniu bólu dla osób pracujących długi czas siedząc przed biurkiem.

Przedłużone rzęsy to piękny wygląd, wyjątkowa wygoda gdyż nie trzeba ich tuszować. Metoda 1:1 polega na doklejeniu do każdej pojedynczej naturalnej rzęsy jej dłuższej, grubszej, odpowiednio podkręconej wersji.
Zabieg jest bezpieczny, bezbolesny. Indywidualnie dobieramy długość oraz rodzaj rzęs. Efekt wydłużenia i pogrubienia rzęs utrzymuje się od 4-6 tygodni.

Usuwanie owłosienia z różnych części ciała jest stosowane od dawna. Podyktowane jest względami estetycznymi, jak i higienicznymi.
Elektroliza to sposób na trwałe usuwanie niepotrzebnego owłosienia. Zabieg jest niezbyt przyjemny ale cieszy się popularnością w kosmetyce.
Metoda usuwania włosów z wykorzystaniem prądu odkrył w 1875 r. dr Claries E. Michel /USA/ Procedurę tę wykorzystał do usuwania rzęs z oka. Z upływem czasu upowszechniły się inne techniki, które umożliwiały redukcję owłosienia z innych partii ciała.

Polega na przeprowadzeniu peelingu w celu odświeżenia skóry ,wykonaniu masażu dla poprawy kondycji mięśni twarzy, wprowadzeniu ampułki i położenia maski. Zabieg jest relaksujący i całkowicie bezbolesny.

Wykorzystuje zjawisko kawitacji, która polega na usunięciu nadmiaru sebum z porów skóry oraz z mieszków włosowych. Zabieg ten ma również działanie bakteriobójcze - czyli niszczy bakterie odpowiedzialne za powstawanie wykwitów skóry.

Prawidłowa pielęgnacja twarzy zaczyna się od dokładnego oczyszczenia. Oczyszczenie skóry polega na usunięciu zanieczyszczeń takich jak zaskórniki ,drobne  krostki, prosaki. Dzięki temu zabiegowi nasza skóra lepiej przyswaja  wszelkie preparaty tj. kremy  maseczki, serum. Poza tym wygląda świeżo i zdrowo. Mikrodermabrazja-to nowoczesna technika polegająca na delikatnym ścieraniu naskórka. Jest to zabieg bezbolesny wygładzający skórę i znacznie poprawiający jej wygląd.

Oczyszczanie kwasami to nic innego jak profesjonalny peeling z użyciem różnego rodzaju kwasu. Osłabiają one wiązania między komórkowe martwej warstwy naskórka i pozwalają na jego złuszczanie. Odkrywają się pory a skóra jest głęboko oczyszczona.